Aktuality

Aktuality sledujte především na Facebookové stránce této události

18.10.2022: Postupně byly nahrány všechny fotografie do alba na Facebooku i na oficiálním Rajčeti

9.10.2022: V sekci Výsledky ... jsou výsledky :-)

7.10.2022: Zveřejněna startovní listina hlavního závodu i závodu dětí. V hlavním závodě je 10 volných čísel pro příchozí na místě (Vakant)

4.10.2022: Upozorňujeme na nutnost přihlášení předem, uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 6.10. Jen tak bude možno vytvořit startovní listinu, protože kros na Hrádku se běží s intervalovým startem!!! Přihlášky zde.

7.9.2022: Doba je složitá a neurozené hordy se pokouší ovládat starý dobrý svět. Náš závod ale nedáme - noblesa, fair play a dané slovo jsou stále jeho hlavními tématy. A samozřejmě také rychlý běh!
Letos je centrum závodu posunuto k opačnému konci nádvoří a dvouokruhová trať prodloužena na zhruba 4 míle (6,4 km). Pokud si netroufnete na dvě kola, můžete se přihlásit jen na poloviční vzdálenost (což by bylo škoda...). Závod dětí bude samozřejmě také.

Prosíme vás všechny o včasné přihlášení, abychom mohli závod co nejlépe naplánovat a abychom se všichni mohli o to více těšit. Pozvěte známé, kamarády, kolegy. Určitě jim to prospěje!

22.2.2022: Definitivní slovo šlechtice: Druhý ročník závodu se uskuteční v sobotu 8.10.2022. Protože loňská trať sklidila mezi účastníky úspěch, letos ji nezopakujeme, ale uděláme ještě lepší! Okruh se o několik koňských délek protáhne a díky tomu nabídneme hned dvě varianty: závod na 4 míle nebo na 2 míle (6,4 km nebo 3,2 km). Propozice by měly být připraveny do konce února.

11.10.2021: Ladies and gentlemen, girls and boys, dogs, bylo to dobré! V první řadě velký dík vedení zámku Hrádek u Nechanic za nápad a za podporu při jeho realizaci. A teď vy: Děkujeme, že i v nelehké době jste nám projevili důvěru, dorazili a velmi přispěli ke zdaru prvního průzkumného ročníku Krosu na Hrádku. Nejen svými výkony, ale i bezva spoluprací při závodě a také (možná hlavně) svými úsměvy a přátelským naladěním jste si sami vytvořili pěknou akci, která určitě nezapadne. Jak by také mohla, když na poháru je ještě tolik místa na podpisy!

Výsledky jsou k nalezení v příslušné sekci.

5.10.2021: Máme pohár, na který budeme postupně umísťovat podpisy vítězů po vzoru "vítacího poháru" z hrádecké expozice. A dostali jsme se na 30 přihlášených, což je pro první ročník v covidové éře příjemný počet. Sále je možno se hlásit!

6.9.2021: S nástupem babího léta vidíme, že epidemiologická situace by nám měla umožnit běžet. Zbývá zhruba měsíc do startu a začínají se scházet přihlášky. Upozorňujeme, že v případě absolutního zákazu pořádání akcí bychom vám vrátili váš registrační poplatek. Takže nic neriskujete ;-) 

5.5.2021: V propozicích byla zveřejněna trať hlavního závodu

24.2.2021: Byl stanoven termín závodu a vytvořen základ webových stránek.